آپدیت اندروید 12 از پلی استور

Google احتمالاً با تبدیل Android Runtime به یک ماژول در پروژه Mainline ، امکان دریافت به روزرسانی از فروشگاه Play را بدون نیاز به بارگیری به روزرسانی کامل سیستم در Android 12 فراهم خواهد کرد.

انتشار سریع به روزرسانی های اندروید در سال های اخیر یکی از مهمترین اهداف گوگل بوده است که به دنبال دستیابی به آن با پروژه های Android One ، Android Go و Treble است. یکی از راه حل های Google در این زمینه معرفی پروژه Mainline بود که احتمالاً شاهد تغییر بزرگی در اندروید 12 خواهیم بود. یک توسعه دهنده XDA اخیراً کشف کرده است که Google در حال تبدیل Android Runtime یا ART به یک ماژول Mainline است که به سیستم اصلی اجازه می دهد به روزرسانی هایی که از طریق فروشگاه Play منتشر می شوند.

ART وظیفه تبدیل دستورالعمل برنامه bytecode تنظیم شده به دستورات ماشین بومی را دارد و اگر گوگل بخواهد نحوه ترجمه کد در Android 12 را تغییر دهد ، امکان انتشار به روزرسانی های برنامه و امنیت بدون ماه ها انتظار برای انتشار سیستم عادی وجود دارد. نسخه ها

 

مزیت دیگر این تغییر ارتقا the ثبات و ثبات بیشتر ART در گوشی های مختلف است که باعث ثبات بیشتر برنامه ها نیز می شود. از طرف دیگر ، این تغییر می تواند تولیدکنندگان موبایل را از برخی از سفارشی سازی هایی که کاربران به آن عادت کرده اند منصرف کند. با تمام این تفاسیر ، Google مایل است برخی از قابلیت ها را برای بهبود امنیت سیستم عامل خود فدا کند.

طبق گفته توسعه دهندگان سایت ، گوگل همچنین تصمیم گرفته است امکان دریافت موج را بدون نیاز به به روزرسانی کامل سیستم عامل فراهم کند. در حال حاضر ، پرونده های مربوط به مدیریت شکلک ها درون فایل های سیستم Android هستند ، اما Google با اجرای تغییرات در نسخه بعدی ، بدون اجرای به روزرسانی کامل سیستم ، می تواند آنها را اصلاح کند. تغییری که احتمالاً به کاربران امکان می دهد امواج جدیدی را به صورت پرونده های کوچک از فروشگاه Play دریافت کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا